Drugi poziom

Drugi poziom w programach partnerskich to jeden z bardzo dobrych sposobów na zarabianie w internecie. Na pewno nie będzie nam łatwo pozyskać Partnerów drugiego poziomu jednak jeśli już nam się to uda nasz wysiłek może zaowocować stałym przypływem gotówki bez praktycznie żadnego dalszego wysiłku z naszej strony.

Czy jest drugi poziom w programach partnerskich?

Niektóre programy partnerskie oferują wynagrodzenie za pozyskanie kolejnych osób, które zapiszą się do programu partnerskiego. Przykładowo PP za10groszy.pl zapłaci nam za zwykłych użytkowników serwisu ale także własnie za osoby, które zapiszą się do programu partnerskiego i zaczną w nim zarabiać. Ogromną zaletą jest to, że najczęściej będziemy otrzymywać określony % zarobków poleconego przez nas partnera. Opiszmy to może na przykładzie:

– zamieszczamy reklamę promującą progam partnerski
– ktoś klika w reklamę przechodzi na stronę programu partnerskiego i sam zostaje partnerem
– polecony przez nas partner zaczyna zarabiać
– my otrzymujemy np. 10% zarobków partnera co miesiąc

Jak widzicie nasz wysiłek kończy się na pozyskaniu partnera, potem wszystko zależy już od nich.

Zalety drugiego poziomu:

– szansa na wysokie zarobki przy zerowych działaniach z naszej strony (po pozyskaniu partnera)

Wady drugiego poziomu:

– trudność w pozyskaniu Partnerów
– tylko niwielki procent pozyskanych Partnerów zacznie zarabiać

Drugi poziom w programach partnerskich – czy warto?

Tu każdy musi sobie sam odpowiedzieć na pytanie czy warto zająć się tym sposobem promocji programów partnerskich. Moim zdaniem zdecydowanie warto. Być może szansa na pozsykanie wartościowego partnera nie jest duża jednak czasem nasza cierpliwość i praca, mogą zostać wynagrodzone. Zależnie od programu partnerskiego i od tego jaki procent zarobków poleconego partnera otrzymamy z jednego wartościowego partnera możemy otrzymać nawet kilkaset czy kilka tysięcy złotych. Najlepsze naszym zdaniem programy partnerskie oferujące zarabiania na drugim poziomie to:

– program partnerski za10groszy.pl
– program partnerski mBank
– program partnerski Selkar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.