Program Partnerski mBank

mBank to najpopularniejszy w Polsce bank internetowy. Jak przystało na bank działający głównie w internecie oferuje on też program partnerski, dzięki któremu możemy polecać produkty mBanku i otrzymywać całkiem duże wynagrodzenie. UWAGA: programy partnerskie cechują się dużymi prowizjami ale także bardzo dużą konkurencją i dość wysokim poziomem trudności pozyskania poleconych.

–> Zacznij Zarabiać z mBank

Jeśli nie masz dużego doświadczenia w zarabianiu na programach partnerskich ani strony z dużym ruchem (której odwiedzający mogliby być zainteresowani produktami bankowymi) być może powinieneś spróbować sił w innym programie jak na przykłąd program partnerski za10groszy czy Zanox.

Gdzie i jak promować program partnerski mBank?

Warunkiem uczestnictwa w programie partnerskim mBanku jest zgłoszenie własnej strony internetowej oraz zaakceptowanie jej przez administratorów serwisu. W związku z tym produkty mBanku możemy zamieszczać tylko na naszych stronach zgłoszonych do programu i zaakceptowanych. Tak jak pisaliśmy wyżej nie jest łatwo „złapać” chętnych do założenia konta czy wzięcia kredytu. Pamiętaj, że tematykę konta internetowego można poruszyć na wielu stronach. Możemy na przykład zamieścić poradnik o wygodnym i bezpiecznym kupowaniu w internecie, w którym szczególnie uwypuklimy zalety mBanku. Taki poradnik umiejętnie napisany może pasować na stronę o przeróżnej tematyce.

Program Partnerski mBank – podstawowe informacje:

Link: Rejestracja

Regulamin: kliknij tutaj

Prowizje: wysokość prowizji za poszczególne produkty mBanku jest zmienna, aktualne wynagrodzenie możecie sprawdzić w tabeli prowizji programu partnerskiego mBank.

Drugi poziom (co to takiego drugi poziom w PP?): TAK

Dostępne kreacje reklamowe: link tekstowy, bannery, widgety.

Cookie Lifetime (co to takiego cookie lifetime?):

Wypłata: rachunek bankowy od 50 zł brutto

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.