Program Partnerski za10groszy.pl

AKTUALIZACJA: Zmieniona została platforma programu partnerskiego za10groszy.pl w związku z czym część poniższych informacji może być nieaktualna. Postaramy się zweryfikować i zaktualizować treść w najbliższym czasie.

za10groszy.pl to serwis aukcyjny, który istnieje na polskim rynku już od kilku lat jednak ostatnio ruszył do ataku z nowymi siłami i zapałem. Jednym z elementów nowej strategii marketingowej (obok kampanii telewizyjnej) jest program partnerski za10groszy. Warto przyjrzeć się temu programowi gdyż daje on całkiem dobre możliwości zarobku. Serwis za10groszy.pl wynagradza Partnerów za 3 rodzaje działań. Po pierwsze otrzymamy 5 zł za pozyskanie użytkownika, który dokona zakupu tak zwanych BIDów (przy ich pomocy użytkownicy licytują w serwisie).

–> Zacznij Zarabiać z za10groszy.pl

Po drugie na nasze konto w Programie Partnerskim trafi 8% wartości zakupionych przez pozyskanego użytkownika BIDów. Po trzecie PP za10groszy.pl oferuje tak zwany drugi poziom zarobków. Oznacz to, że jeśli ktoś za pośrednictwem naszych linków partnerskich zarejestruje się w Programie Partnerskim Za 10 Groszy i zacznie zarabiać, my otrzymamy 10% jego zarobków.

Gdzie i jak możemy promować za 10 groszy?

Pamiętaj że zanim zaczniesz promować linki z programu partnerskiego za10groszy powinieneś dokładnie przeczytać Regulamin aby wiedzieć co wolno, a czego nie wolno Partnerom. Regulamin akurat tego programu partnerskiego nie jest zbyt długi i zawiera dosyć sporo ogólników. Jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie sposobów promocji napisz do Biura Obsługi Klienta za10groszy.pl i upewnij się, że Regulamin tego nie zabrania. To czego partnerowi nie wolno zawarte zostałow a Artykule V Regulaminu Programu Partnerskiego za10groszy.pl. Znajdziemy tu dosyć standardowy zestaw zabraniający umieszczania reklam na stronach zawierających treści pornograficzne, obraźliwe, nawołujące do nienawiści, naruszające prawa autorskie itd. Pamiętajcie że nie stosowanie się do Regulaminu może spowodować skasowanie naszych ciężko zarobionych prowizji.

Program Partnerski Za 10 Groszy – podstawowe informacje:

Link: Rejestracja

Regulamin PP: kliknij tutaj.

Prowizje: 5 zł za pozyskanego użytkownika, który kupił BIDy, 8% wartości zakupionych przez pozyskanego użytkownika BIDów oraz 10% zarobków partnerów poleconych do Programu Partnerskiego za 10 groszy.

Drugi poziom (co to takiego drugi poziom w PP?): TAK

Dostępne kreacje reklamowe: link tekstowy, bannery

Cookie Lifetime (co to takiego cookie lifetime?): 30 dni

Wypłata: Paypal od 100 zł

Program Partnerski za 10 groszy

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.