Program partnerski Zalando

Program partnerski Zalando to moim zdaniem jeden z ciekawszych i godnych uwagi programów w sieci Zanox. Samo Zalando to oczywiście internetowy sklep z odzieżą i obuwiem i to na dodatek sklep z ogromną ofertą przekraczającą 100 000 produktów. W ofercie Zalando znajdziecie także szereg znanych marek zarówno odzieży jak i obuwia. W programie partnerskim Zalando zarabiamy na zamówieniach złożonych, przez poleconych przez nas klientów. Od każdego takiego zamówienia otrzymamy 6% prowizji.

–> Zacznij Zarabiać w PP Zalando

Dlaczego uważam, że program partnerski Zalando jest jednym z najlepszych w sieci afiliacyjnej Zanox? Jest kilka czynników, które sprawiają, że reklamowanie produktów Zalando jest dosyć skuteczne. Po pierwsze sklep ten posiada ogromną ofertę łatwo nam będzie więc dopasować treść reklam do naszej strony. Po drugie sklep cały czas oferuje ogromną ilość promocji i produktów przecenionych, które również są wdzięcznym tematem reklam. Po trzecie sklep ten reklamowany był w telewizji, marka jest coraz bardziej znana, a odwiedzający nasze strony zawsze chętniej klikną w reklamę marki, którą uważają za zaufaną i znaną. Ostatnim powodem jest czynnik o charakterze bardziej technicznym, program partnerski Zalando udostępnia bowiem szereg narzędzi, które ułatwiają partnerom promowanie jego produktów. Jest to na przykład product feed, zawierający dane wszystkich produktów (do wykorzystania dla osób posiadających umiejętności programistyczne) czy też narzędzie Zanox Deeplink Generator, które pozwala nam stworzyć link partnerski do każdej wybranej przez nas podstrony sklepu Zalando. Do tego dochodzą oczywiście klasyczne formy jak reklamy graficzne i linki tekstowe.

Poniżej znajdziecie wypisane od myślników najważniejsze wady i zalety programu partnerskiego Zalando.

Program partnerski Zalando ZALETY

– ogromna oferta sklepu i wiele markowych produktów

– bardzo duża liczba promocji, kodów promocyjnych, zniżek itd., partnerzy otrzymują poprzez e-mail informacje o większych akcjach, które warto promować

– możliwość generowania linków do wybranych podstron sklepu (Zanox Deeplink Generator)

– klienci otrzymują darmową przesyłkę oraz 30 dni na zwrot towaru (również za darmo)

– sklep reklamowany w telewizji, co zwiększa znajomość marki wśród potencjalnych kupujących

Program partnerski Zalando WADY

– stosunkowo wysokie ceny produktów, które nie są aktualnie w promocji

Program Partnerski Zalando – podstawowe informacje:

Link: Rejestracja

Regulamin: dostępny po zalogowaniu do Zanox.com

Prowizje: 6% bezpośredniej prowizji od sprzedaży.

Drugi poziom (co to takiego drugi poziom w PP?): NIE

Dostępne kreacje reklamowe: linki tekstowe, bannery, product feed, Zanox Deeplink Generator.

Cookie Lifetime (co to takiego cookie lifetime?): 30 dni.

Wypłata: na rachunek bankowy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.