Program Partnerski Zanox

Zanox to właściwie nie program partnerski, a raczej sieć afiliacyjna skupiająca cały szereg różnych programów partnerskich z różnych branż. Na czym to polega w praktyce? Aby zapisać się do Zanox będziemy potrzebowali własnej strony internetowej. O tym jak łatwo i tanio stworzyć własną stronę internetową przeczytasz w innych poradnikach na naszej stronie. Po założeniu konta w serwisie Zanox.com musimy dodać naszą stronę jako powierzchnie reklamową. Od tego momentu zaczyna się zabawa. Możemy już przeglądać dostępne aktualnie w ramach sieci Zanox programy partnerskie. Jeśli chcemy przystąpić do któregoś z nich musimy każdorazowo zgłosić do niego naszą stronę.

–> Zacznij Zarabiać w Zanox

Oczywiście warto zgłaszać się do programów partnerskich tematycznie związanych z naszą stroną. Jeśli na przykład mamy stronę o kosmetykach lub modzie warto zgłosić się do programu partnerskiego Zalando lub Asos. Po zgłoszeniu strony musimy jeszcze poczekać na jej akceptacje przez opiekunów danego programu partnerskiego. Może to trwać od kilku godzin (w godzinach pracy w dni robocze) do nawet kilku dni. Oczywiście do Zanoxu możemy zgłosić kilka naszych stron internetowych, a każdą z nich z osobna zgłosić do różnych programów partnerskich. UWAGA: panel użytkownika sieci Zanox może wydawać się bardzo skomplikowany i chaotyczny szczególnie dla osób dopiero zaczynających przygodę z programami partnerskimi. Nie zrażaj się tym, pytaj w komentarzach na naszej stronie lub napisz e-mail do supportu sieci Zanox.

Gdzie i jak promować program partnerski Zanox?

Ze względu na to, ze Zanox skupia kilkadziesiąt różnych programów partnerskich nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Każdy program w ramach Zanoxu ma swoje zasady odnośnie dozwolonych sposobów promocji. Warto za każdym razem dokładnie zapoznać się z nimi, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktować się z pracownikami Zanox.

Program Partnerski Zanox – podstawowe informacje:

Link: Rejestracja

Regulamin: kliknij tutaj

Prowizje: rożne modele rozliczeń zależne od programu do którego przystąpimy.

Drugi poziom (co to takiego drugi poziom w PP?): TAK (program polecający Zanox.com)

Dostępne kreacje reklamowe: różne, zależne od programu.

Cookie Lifetime (co to takiego cookie lifetime?): różne, zależne od programu.

Wypłata: na rachunek bankowy.
01062011 Image Banner 250 x 300

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.