Program Partnerski Złote Myśli

Program Partnerski Złote Myśli zwany też Złoty Program Partnerski daje nam możliwość zarabiania na poleceniu ebooków, głównie poradników dotyczących szerokiego spektrum zagadnień. W ofercie złotych myśli znajdziemy głównie ebooki dotyczące rozwoju osobistego, e-biznesu, sprzedaży czy zdrowego trybu życia. Program Partnerski wart jest uwagi i zawdzięcia swoje miejsce w naszym rankingu dwóm podstawowym czynnikom. Po pierwsze jest to wysoka prowizja od sprzedaży, może ona sięgać aż 40% wartości sprzedanych ebooków.

–> Zacznij Zarabiać z PP Złote Myśli

Dzieli się ona na 25% prowizji bezpośredniej i 15% prowizji pośredniej (wiecznej), jeśli klient założy konto po przejściu z naszego linka/reklamy. Dodatkowo Złoty Program Partnerski oferuje również możliwość zarabiania na Partnerach drugiego poziomu. Oznacza to, że jeśli namówimy kogoś do udziału w Programie Partnerskim Złotych Myśli będziemy otrzymywać od 10% do 20% jego zarobków.

Gdzie i jak promować program partnerski Złotych Myśli?

Program Partnerski Złotych Myśli nie wymaga od Partnerów posiadania własnej strony www. Oczywiście na własnej stronie będzie nam dużo łatwiej promować ebooki Złotych Myśli i zarabiać. W ramach tego PP istnieje jednak również możliwość zarabiania poprzez polecanie ebooków na forach, blogach, w serwisach społecznościowych itd. Pamietajmy jednak, że w takich przypadkach należy unikać technik uważanych za SPAM.

Program partnerski Złote Myśli – podstawowe informacje:

Link: Rejestracja

Regulamin: kliknij tutaj

Prowizje: 25% prowizji bezpośredniej od sprzedaży + 15% prowizji pośredniej. Wynagrodzenie od partnerów II poziomu – 10 do 20%.

Drugi poziom (co to takiego drugi poziom w PP?): TAK

Dostępne kreacje reklamowe: linki.

Cookie Lifetime (co to takiego cookie lifetime?):

Wypłata: rachunek bankowy od 50 zł netto dla pierwszej wypłaty i od 200 zł netto dla wypłat kolejnych.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.